Siekiame, kad mėgstamiausia diena taptų ŠIANDIEN!


Apie mus

Suraskite svajonių darbą jau dabar kartu su JobsInterna.com!

Esame tarptautinė darbo paieškos tarnyba, veikianti Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Mūsų partneriai – darbdaviai iš viso pasaulio, ieškantys kvalifikuotų ir veržlių darbuotojų. Darbo paieškos portale galite rasti darbo skelbimų, kurie patogiai suskirstyti pagal sritis ir ieškomas pozicijas. Čia NEMOKAMAI galite įvesti savo CV, kurį sistema automatiškai pateiks darbdavių atstovams, dirbančiais su žmogiškaisiais resursais ir naujų darbuotojų samdymu.

Nuolatos bendraujame su žmonėmis, kurie visais būdais ieško darbo internete, pateikiame naudingos informacijos, organizuojame intensyvius ir efektyvius mokymus, padedančius susirasti svajonių darbą.

Savo partnerius taip pat konsultuojame kaip efektyviai turėtų būti parašyti jų darbo skelbimai, kaip reklamuoti savo darbo skelbimus. Tarptautinės kompanijos Lietuvos rinką pažįsta tik iš gandų ir subjektyvių nuomonių, tad džiaugiamės galėdami pristatyti Lietuvą, kaip darbščių, talentingų ir technologiškai išprususių darbuotojų kraštą.

JobsInterna.com portalas yra patogus būdas sukurti CV, kuris būtų pakankamai efektyvus, kad atkreiptų darbdavių dėmesį. Darbdaviai siūlo darbą įvairių specialybių ir pozicijų kandidatams, todėl labai svarbu aiškiai ir suprantamai pateikti visą reikalingą informaciją. Dirbame ne vienerius metus, todėl žinome, kaip padėti abiem pusėms – darbdaviams surasti gerų darbuotojų, o ieškantiems darbo – svajonių darbą.

Jei norite bendradarbiauti ir patalpinti darbo skelbimą, susisiekite su mumis jau dabar!

Jei ieškote darbo, prašome apsilankyti darbo skelbimų skyrelį, kur peržiūrėkite siūlomų darbų aprašymus.

  • Neabejojame, kad JobsInterna profesionalų komanda padės ieškantiems darbo surasti savo svajonių darbą, o darbdaviams - motyvuotus darbuotojus.

    Rytis Gasparavičius

    UAB 3akis
  • JobsInterna savo komandoje turi stiprių specialistų, puikiai išmanančių savo darbą. Bendradarbiaudami su JobsInterna greitai atradome kvalifikuotus ir visas sąlygas atitinkančius kandidatus į mums svarbias pozicijas. Planuojame ir toliau ateityje naudotis šio portalo paslaugomis ieškant darbuotojų.

    Neringa Pacevičiūtė

Naujienos/Patarmai

Karjeros patarimai, padėsiantys greičiau pasiekti svajonių darbą
Kaip paruošti patrauklų CV
0 komentarų

Kaip paruošti patrauklų CV

Nesulaukiate pakvietimo į darbo pokalbius? Tai ne jūsų kaltė, o CV. Puikiai žinome, kad gyvenimo aprašymas yra pradinis laiptelis karjeros..

Skaityti plačiau
Kalėdiniai darbai: kaip rasti?
0 komentarų

Kalėdiniai darbai: kaip rasti?

Kalėdos jau artėja… Parduotuvės po truputį traukia kalėdines dekoracijas iš tamsių sandėlių ir pradeda puošti vitrinas kalėdiniais vaizdais, vis daugiau..

Skaityti plačiau
4 paslaptys, kurių darbdavys jums neatskleidžia darbo pokalbio metu
0 komentarų

4 paslaptys, kurių darbdavys jums neatskleidžia darbo pokalbio metu

Nesvarbu, kiek patirties jūs turite, niekada nėra lengva atspėti ko, darbdavys iš tiesų tikisi. Gera žinia yra ta, kad jums..

Skaityti plačiau